- Lotul de jucătoare
- Compartimentul tehnic
- Clasament
- Rezultate
- Statistici HCM
- Sistem de desfășurare
- Rezultate
- Echipe participante
- Rezultate
- Statistici HCM
- Ediția I
- Ediția II
- Ediția III
- Ediția IV
- Competiții
- Jucătoare
- Antrenori
- Echipa
- Competiții
- Diverse




Federația Română de Handbal Federația Europeană de Handbal Federația Internațională de Handbal









HOME - știri | Despre noi | Conducerea | Forum | Contact


SPONSORI

- click pentru detalii -
   
CUPA EHF > Echipe participante
 
 
TURUL 1
           
AZE Garadag HC Baku BUL HC Lokomotiv Metaleks Bild Varna
FAR Stjornan LUX CHEV Handball Diekirch
MNE WHC "Niksic" SUI Spono Nottwil Handball
 
TURUL 2
           
AUT Tecton WAT Atzgersdorf BEL Handball Femina Vise
BIH ZRK "Borac" Banja Luka BLR HC Druts-University Belinichi
CRO ZRK "Trogir" CYP Panellinios Lefkosias
CZE DHC Slavia Praha DEN Ikast Bording Elite Handbold
DEN Randers HK ESP  Itxako-Navarra
ESP Orsan Elda Prestigio FRA U.S. Mios Biganos HB
GER TSV Bayer 04 Leverkusen GRE O.F.N. Ionias
HUN Cornexi-Alcoa-Auto-Bahn HUN Dunaferr NK
ITA Pelplast Handball Salerno KOS KH Vicianet Vushtrri
LTU Egle-Sviesa Vilnius LUX HBC Bascharage
MKD RK Kale Kicevo NOR Levanger HK
POL Interferie Zaglebie Lubin POR Gil Eanes/Lagos
ROU HCM Baia Mare RUS HC "Kuban" Krasnodar
RUS HC Dinamo Volgograd RUS NP GK Rostov-Don
SRB "Dinamo P." Pancevo SUI LC Brühl Handball
SWE Skövde HF TUR Üsküdar B. S. K. Istanbul
UKR SC "Galytchanka" Lviv      
Calificate din Turul 1
SUI Spono Nottwil Handball MNE WHC "Niksic"
AZE Garadag HC Baku      
Din Champions League
ITA Edilcinque Sassari SRB ZRK "Knjaz Milos"
CYP SPES Kefalovrisos NED Van der Voort - Quintus
 
TURUL 3
 
Echipe venite din Champions League:
BLR BNTU-Belaz Minsk Reg. (1) DEN Aalborg DH (1)
ESP Balonmano Sagunto (1) FRA HB Metz Moselle Lorraine (1)
GRE AC Ormi-Loux Patras (1) ISL UMF Stjarnan (1)
NOR Byasen HB Elite (1) POL SPR SAFO Lublin (1)
POR Madeira Andebol SAD (1) SVK IUVENTA Michalovce (1)
TUR Milli Piyango SK (1) UKR HC "Motor" Zaporozhye (1)
Echipe calificate din turul 2:
NOR Levanger HK (2) RUS HC Dinamo Volgograd (1)
SRB "Dinamo P." Pancevo (2) CZE DHC Slavia Praha (2)
ESP Itxako-Navarra (2) ESP Orsan Elda Prestigio (2)
HUN Dunaferr NK (1) NED Van der Voort - Quintus (2)
ROU HCM Baia Mare (2) RUS HC "Kuban" Krasnodar (1)
GER TSV Bayer 04 Leverkusen (2) HUN Cornexi-Alcoa-Auto-Bahn (2)
DEN Ikast Bording Elite Handbold (1) SUI LC Brühl Handball (2)
UKR SC "Galytchanka" Lviv (2) POL Interferie Zaglebie Lubin (2)
RUS NP GK Rostov-Don (2) FRA U.S. Mios Biganos HB (2)
SRB ZRK "Knjaz Milos" (2) LTU Egle-Sviesa Vilnius (2)
 
OPTIMI
 
NOR Byasen HB Elite DEN Ikast Bording Elite Handbold
ESP Itxako-Navarra ESP Orsan Elda Prestigio
FRA HB Metz Moselle Lorraine FRA U.S. Mios Biganos HB
HUN Dunaferr NK HUN Cornexi-Alcoa-Auto-Bahn
POL SPR SAFO Lublin RUS HC Dinamo Volgograd
SRB ZRK "Knjaz Milos" SRB "Dinamo P." Pancevo
SVK IUVENTA Michalovce TUR Milli Piyango SK
UKR SC "Galytchanka" Lviv UKR HC "Motor" Zaporozhye
           

susul paginii