- Lotul de jucătoare
- Compartimentul tehnic
- Clasament
- Rezultate
- Statistici HCM
- Sistem de desfășurare
- Rezultate
- Echipe participante
- Rezultate
- Statistici HCM
- Ediția I
- Ediția II
- Ediția III
- Ediția IV
- Competiții
- Jucătoare
- Antrenori
- Echipa
- Competiții
- Diverse




Federația Română de Handbal Federația Europeană de Handbal Federația Internațională de Handbal









HOME - știri | Despre noi | Conducerea | Forum | Contact

   
CUPA EHF > Rezultate  
 
TURUL 1
          tur retur TOTAL
BUL HC Lokomotiv M. Bild Varna - Spono Nottwil Handball SUI
28-32 32-36 60-68
LUX CHEV Handball Diekirch - Garadag HC Baku AZE 17-28 24-29 41-57
MNE WHC "Niksic"
- Stjornan FAR
26-20 23-28 49-48
TURUL 2
          29-30.09 6-7.10 TOTAL
GER
TSV Bayer Leverkusen - HBC Bascharage
LUX
42-18 35-11 77-29
HUN
Cornexi-Alcoa-Auto-Bahn - Handball Femina Vise
BEL
37-17 28-21 65-38
MNE
WHC "Niksic" - HC Dinamo Volgograd
RUS
14-44 12-38 26-82
ESP
Itxako-Navarra - Gil Eanes/Lagos
POR
34-18 27-16 61-34
KOS
KH Vicianet Vushtrri  - ZRK "Knjaz Milos"
SRB
0-10 0-10 0-20
TUR
Üsküdar B. S. K. Istanbul - HC "Kuban" Krasnodar
RUS
30-36 31-39 61-75
CZE
DHC Slavia Praha - Tecton WAT Atzgersdorf
AUT
21-18 25-20 46-38
DEN Ikast Bording EH - Pelplast Handball Salerno
ITA
44-14 50-8 94-22
CYP SPES Kefalovrisos - LC Brühl Handball
SUI
16-53 26-40 42-93
UKR SC "Galytchanka" Lviv - Spono Nottwil Handball
SUI
45-26 33-23 78-49
AZE Garadag HC Baku - Dunaferr NK
HUN
14-46 20-38 34-84
NED Van der Voort - Quintus - ZRK "Borac" Banja Luka
BIH
29-25 26-27 55-52
CYP Panellinios Lefkosias - I. Zaglebie Lubin
POL
17-49 14-41 31-90
NOR Levanger HK - HC Druts-Univ. Belinichi
BLR
36-10 32-17 68-27
ROU HCM Baia Mare - Skövde HF
SWE
23-13 30-22 53-35
ITA Edilcinque Sassari - Egle-Sviesa Vilnius
LTU
24-31 26-22 50-53
ESP Orsan Elda Prestigio - Randers HK
DEN
28-24 24-27 52-51
SRB Dinamo Petro. Pancevo - O.F.N. Ionias
GRE
29-19 32-20 61-39
RUS NP GK Rostov-Don - ZRK "Trogir"
CRO
32-28 25-25 57-53
MKD RK Kale Kicevo
- U.S. Mios Biganos HB
FRA
21-30 21-29 42-59

TURUL 3
          Tur Retur TOTAL
SVK
Iuventa Michalovce - Levanger HK
NOR
36-28 28-26 64-54
ESP
Orsan Elda Prestigio - Balonmano Sagunto
ESP
29-25 27-28 56-53
NOR Byasen HB Trondheim   LC Brühl SUI 40-25 38-20 78-45
UKR Galytchanka Lviv   Belaz Minsk BLR 36-33 26-28 62-61
GRE Ormi Loux Patras   ZRK Knjaz Milos SRB 26-26 26-27 52-53
GER Bayer 04 Leverkusen   Dinamo Volgograd RUS 32-26 22-28 54-54
ROU HCM Baia Mare   Ikast Bording EH DEN 29-26 21-35 50-61
CZE DHC Slavia Praga   Metz Moselle Lorraine FRA 17-36 15-26 32-62
DEN Aalborg DH   Cornexi Alcoa Auto B. HUN 28-26 26-30 54-56
POR Madeira Andebol SAD   Dinamo Pancevo SRB 19-33 29-29 48-62
LZU Egle Sviesa Vilnius   SK Milli Piyango TUR 32-31 26-46 58-77
ESP Itxako Navarra   Kuban Krasnodar RUS 30-17 24-25 54-42
UKR Motor Zaporoje   Van der Voort Quintus NED 33-18 30-19 63-37
HUN Dunaferr NK   Rostov pe Don RUS 33-23 28-26 61-49
FRA US Mios Biganos   UMF Stjarnan ISL 27-26 30-29 57-55
POL SAFO Lublin   Zaglebie Lubin POL 40-30 33-38 73-68

susul paginii